sobota, 20 stycznia 2018

Wywiad z Katherine Kelly Lang

Katherine Kelly Lang jest amerykańską aktorką znaną przede wszystkim z roli Brooke Logan w operze mydlanej „Moda na sukces”. Za swoją rolę kilkukrotnie otrzymała nominację do nagród Soap Opera Digest i Daytime Emmy. Grając od wielu lat osobę związaną ze światem mody, sama również postanowiła stworzyć własną linię tunik i biżuterii. W wywiadzie Katherine Kelly Lang opowiada o swojej kultowej bohaterce, polskich fanach, zdrowym stylu życia i planach na przyszłość.


Myślę, że każdy w Polsce przynajmniej słyszał o Brooke Logan. Wciela się Pani w jej postać w „Modzie na sukces” od 30 lat i stworzyła ikoniczną, kochaną lub nienawidzoną bohaterkę. Co Pani myśli na temat Brooke i jej zachowania wobec rodziny Forresterów? Jak to jest grać jedną rolę przez tyle lat?

To niewiarygodne, że gram Brooke już od ponad trzydziestu lat. Nie wierzę, że to się zaczęło tak dawno! Brooke jest niesamowitą postacią, w którą od lat uwiebiam się wcielać. Jest mi tak bliska i tak się ze mną zrosła, że nie wyobrażam już sobie życia bez niej. Ta rola dała mi tak wiele, miałam ogromne szczęście. Przywilej przychodzenia codziennie do pracy i spełniania mojej aktorskiej pasji jest bezcenny. Brooke podąża za swoim sercem, a jego nie można oszukać. Jest autentyczna. Nie boi się podporządkować całej swojej siły uczuciom. Cechuje ją ambicja, podąża za swoimi zawodowymi marzeniami i konsekwentnie je osiąga. Nigdy nie żałuje swoich wyborów.

Brooke Logan wychodziła za mąż dwadzieścia razy, więc miała Pani szansę nosić wiele różnych sukni ślubnych i zbierać piękne wspomnienia. Który z tych ślubów najbardziej się Pani podobał i dlaczego?

Ten serial opiera się na miłosnych historiach, a Brooke miała ich więcej niż którykolwiek inny bohater. Myślę, że to pod wieloma względami czyni z niej zwyciężczynię. Oznacza to niewątpliwie, że dużo pracuję jako aktorka. Moim ulubionym ślubem jest ten, który odbywa się danego dnia. Chociaż ślub z Ridge’m na plaży w Malibu sprzed lat, kiedy siedzieliśmy na koniach, oraz jazda konna przez pustynię w Palm Springs, gdy Brooke wychodziła za Erica, to zdecydowanie moje ulubione momenty.

Cztery lata temu polscy fani „Mody na sukces” byli mocno zaskoczeni, widząc jak Brooke upija się polską wódką. Ma Pani jakieś wyjątkowe wspomnienia związane z Polską lub polskimi fanami?

Wszyscy w Ameryce wiedzą, że polska wódka jest najlepsza. Można się więc było spodziewać, że Brooke zadowoli się tylko najlepszą wódką. Często wchodzę w interakcję z polskimi fanami. Są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i wielu z nich odpowiada i komentuje na moich profilach w sieci. To świetny sposób, by zrozumieć kim są i kto ogląda serial. To niesamowite dostawać wiadomości od widzów z Polski. Bardzo lubię ten kontakt. Co dwa lata w Los Angeles organizujemy specjalną imprezę dla fanów i zawsze miło jest spotkać na niej również polskich wielbicieli serialu.

(Foto: JPI Studios)

Po tylu latach nadal wygląda Pani bardzo młodo i świeżo, więc domyślam się, że robi Pani wiele dla swojego zdrowia i kondycji. Jakie są Pani ulubione aktywności sportowe i sposoby spędzania wolnego czasu?

Muszę podziękować mojej mamie za wspaniałe geny. Mimo upływu lat wciąż ma w sobie młodzieńczą energię, więc pewnie po niej to odziedziczyłam. Oczywiście sama też dbam o siebie. Ćwiczę, właściwie się odżywiam, dużo śpię i piję dużo wody. Robię wszystko, by mieć pozytywne podejście do życia, redukować stres i mieć zdrowe relacje z ludźmi. Dla sportu trenuję triathlon - biegam, jeżdżę na rowerze i pływam.

A jak spędziła Pani świąteczny wypoczynek?

Na początku świąt pracowałam trochę we Włoszech, ale potem oczywiście spędziłam też wyjątkowy czas z moimi dziećmi w Los Angeles.

W tym roku pojawi się Pani w filmie „Stan the Man”, w drodze są też kolejne projekty z Pani udziałem. Czy mogłaby Pani powiedzieć nam o swoich planach na 2018?

Mam nadzieję, że nadal będę rzucała sobie nowe wyzwania, takie jak przebiegnięcie maratonu, uruchomienie nowej linii biżuterii i sprzętu do triathlonu. Chcę też w tym roku zrobić więcej dla innych poprzez moje fundacje Women for Tri i Breakaway from Cancer. Wiosną będę występować w filmie we Włoszach, a jesienią pracować przy produkcji filmu. Nadal mam też zamiar działać na pełnym etacie jako Brooke w „Modzie na sukces”. Czekam z niecierpliwością na nowe wątki z jej udziałem w 2018.

Dziękuję bardzo za wywiad.

Dziękuje Tobie i widzom z Polski, którzy nas oglądają!


Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Katherine Kelly Lang, zaglądajcie na oficjalną stronę aktorki:
https://katherinekellylangkaftans.com/
https://www.facebook.com/KatherineKellyLangOfficial/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz